W których sklepach będziemy mogli zrobić zakupy w Dzień Wszystkich Świętych 2023 roku?

Które sklepy są czynne 1 listopada 2023 roku, oprócz wybranych franczyzowych placówek handlowych, które są zamknięte z okazji uroczystości Wszystkich Świętych?

Jakie sklepy będą czynne 1 listopada 2023 roku?

 • Sklepy Aldi są zamknięte 1 listopada 2023, a od 2 listopada będą otwarte standardowo od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00.
 • W dniu 1 listopada 2023 sklepy Auchan są zamknięte. Natomiast 2 listopada placówki są otwarte bez żadnych zmian. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.auchan.pl.
 • Sklepy Dino są zamknięte 1 listopada 2023 roku.
 • Biedronka - godziny otwarcia sklepów 1 listopada. W dniu 1 listopada sklepy sieci Biedronka są zamknięte. Po dniu Wszystkich Świętych wszystkie sklepy sieci Biedronka zostaną ponownie otwarte w czwartek 2 listopada.
 • Carrefour - sklepy będą otwarte 1 listopada. W dniu 31 października wszystkie sklepy własne Carrefour będą działały w zwykłych godzinach otwarcia, natomiast 1 listopada, czyli w święto Wszystkich Świętych, wszystkie sklepy własne będą zamknięte z powodu ustawowego dnia wolnego od pracy. 2 listopada wszystkie sklepy Carrefour będą działały w standardowych godzinach. Placówki franczyzowe Carrefour Express mogą być otwarte, zgodnie z obowiązującym prawem. Dokładne informacje można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych sklepów.
 • Dino - godziny otwarcia sklepów 1 listopada. Wtorek 31 października sklepy będą otwarte w standardowych godzinach, czyli od 6:00 do 22:30, natomiast środa 1 listopada jest ustawowym dniem wolnym od pracy, dlatego sklepy będą zamknięte.
 • W dniu 1 listopada sklepy Kaufland będą zamknięte.
 • W dniu 1 listopada 2023 roku sklepy Lidla nieczynne są.
 • Intermarché - opening hours of stores on November 1st. Supermarkets of the Intermarché network are run by independent Polish entrepreneurs. They have a direct influence on personnel policy, offered assortment, as well as managing their own businesses. Therefore, the owners decide on the opening hours of individual stores, as well as the possible extension of working hours at their establishments.
 • Sklepy Lidl w Polsce będą zamknięte w środę 1 listopada (Wszystkich Świętych), ale w pozostałe dni będą otwarte w standardowych godzinach.
 • Sklepy ODIDO będą otwarte 1 listopada. Decyzję o otwarciu sklepu ODIDO 1 listopada 2023 podejmują sami franczyzobiorcy, dlatego warto sprawdzić w internecie, czy wybrana placówka będzie czynna. Przypominamy, że franczyzobiorcy sklepów ODIDO mają możliwość prowadzenia sprzedaży osobiście zgodnie z Ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni.
 • W dniu 1 listopada sklepy sieci Spar są zamknięte, natomiast 2 listopada (czwartek) wszystkie sklepy Spar są otwarte zgodnie z normalnym grafikiem, jak w każdym innym tygodniu.
 • Sieć sklepów Stokrotka będzie otwarta 1 listopada. Przed uroczystością Wszystkich Świętych sklepy Stokrotka będą działały w zwykłych godzinach, ale 1 listopada będą zamknięte.

Czy Żabka jest otwarta w dniu Wszystkich Świętych 2023?

W dniu 1 listopada 2023 sklepy Żabka będą działały zgodnie z zasadami obowiązującymi w niedziele, które są objęte ograniczeniami handlu. Franczyzobiorcy sklepów Żabka będą mieli możliwość prowadzenia sprzedaży osobiście w tym dniu, zgodnie z przepisami Ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni. Decyzję o otwarciu sklepu Żabka w dniu 1 listopada 2023 podejmą sami franczyzobiorcy. Informacje dotyczące godzin otwarcia sklepów Żabka w dniu Wszystkich Świętych 2023 będą dostępne w poszczególnych placówkach oraz na stronie internetowej www.zabka.pl i w aplikacji żappka.

Większość sklepów Żabka będzie otwarta w standardowych godzinach, od godziny 6:00 do 23:00, od 2 listopada 2023. Można także sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych sklepów Żabka w aplikacji żappka oraz na stronie www.zabka.pl.

Zobacz także

Szukasz najniższych cen? Auchan bije Lidla na głowę, a Biedronka jest na uboczu!

Łatwe strategie, które pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze

Jak zaoszczędzić pieniądze na codziennej rutynie

Oszczędzanie

Tu znajdziesz porady, jak skutecznie zarządzać swoimi finansami, oszczędzać pieniądze oraz pomysły na budżetowanie i planowanie wydatków.

Mądre zakupy

Sposoby na zdrowe i ekonomiczne zakupy. Podpowiemy, jak wybierać produkty, aby nie przepłacać i jednocześnie cieszyć się dobrym jakościowo jedzeniem.

Tips&Tricks

Ciekawe pomysły na oszczędzanie czasu i pieniędzy. Poradzimy jak szybko i sprawnie załatwić codzienne sprawy oraz jak wykorzystać w pełni dostępne narzędzia i technologie.

Gazetki promocyjne i kupony

Okazje i sposoby na tanie zakupy. Przedstawimy najnowsze gazetki promocyjne oraz najlepsze kody rabatowe, dzięki którym można zaoszczędzić na zakupach w sklepach internetowych.